Cesta z Košíc na letisko do Budapešti už len za 2,5 hodiny

Nov. 1, 2021   |   Andrea Mrasková

Spoločnosť Cassovia Expres s.r.o. počas svojej takmer 10 ročnej existencie prepravila viac ako 300 tisíc cestujúcich a prešla viac ako 12 miliónov kilometrov. Zabezpečujeme pravidelnú prepravu aj individuálnu prepravu podľa požiadaviek klienta každý deň v týždni počas celého roka, prežili sme aj pandémiu. Pravidelne dopĺňame vozový park novými vozidlami, aktuálne náš vozový park predstavuje flotila luxusných mikrobusov značky Mercedes-Benz.

Otvorením nového 57-kilometrového úseku diaľnice medzi mestom Miškolc a obcou Tornyosnémeti na hranici so Slovenskom sa výrazne skrátila cesta z Košíc na letisko v Budapešti v trvaní 2 hodiny 30 minút, aj keď vzdialenosť zostala takmer rovnaká. Pôvodná doba trvania cesty bola približne 3 hodiny 30 minút.

Nanešťastie aj naďalej dochádza k výraznému zdražovaniu pohonných látok, benzín oproti minulému roku zdražel približne o 24 % a nafta až o 37%, dôvodom čoho nastala aj zmena cien prepravných služieb.

Zimnú sezónu cestovania sme pre Vás posilnili ďalšími spojmi. V období od 15.11.2021 do 31.1.2022 sme pridali Vami žiadanú linku z Košíc na letisko v Budapešti s odchodom o 15:00 a z letiska v Budapešti do Košíc s odchodom o 9:30 ráno.

Lístky sú v predaji na stránke www.cassoviaexpres.sk/predaj