Transfer na letisko Schwechat bez starostí

Feb. 16, 2021   |   Lukáš Fedorko

Aby sme stále ponúkali svojim zákazníkom tie najlepšie prepravné služby, nevyhnutnosťou bolo obsiahnuť do nich aj viedenské letisko Schwechat. Transport do Viedne bolo niečo, nad čím sme premýšľali už dlhšiu dobu a stále rastúci záujem o túto trasu nás v plánoch utvrdil. Schwechat prebleskne mysľou každému hneď, ako začne premýšľať nad dovolenkou.

A teraz je to konečne tu – Schwechat transfer S Cassovia Expres bez starostí aj pre vás!

Najvyužívanejšie „slovenské“ letisko

Musíme povedať, že letisko Viedeň-Schwechat je najvyužívanejším „slovenským“ letiskom. Nečudo – je blízko slovenských hraníc, je veľmi dobre dostupné, ponúka lety do najrôznejších destinácií a Slováci ho tak využívajú veľmi radi. Aj keď je však z Bratislavy a západného Slovenska veľmi dobre prístupné, z ostatných častí našej republiky je to už trochu horšie.

Tak napríklad trasa Košice-Viedeň je naozaj zdĺhavá a ľudia sú často vyčerpaní ešte predtým, ako vôbec nasadnú do lietadla. Niekoľko hodín šoférovania - to rozhodne nie je pre každého. Veríme teda, že transfer na Schwechat ocenia najmä ľudia, ktorí sú od rakúskych hraníc vzdialenejší. Naši skúsení šoféri poznajú cesty a trasu Košice-Schwechat absolvovali už mnohokrát – preto je aj samotné cestovanie rýchlejšie a oveľa menej únavné.

Toto „slovenské“ letisko je teda opäť o čosi prístupnejšie aj Slovákom, vďaka čomu môžete letieť prakticky do celého sveta.

Bezpečný a spoľahlivý transfer

V Cassovia Expres je bezpečnosť na prvom mieste. Jazdíme kvalitnými a spoľahlivými vozidlami, a tak je celá cesta pohodlná a príjemná. Naše prepravné služby vám navyše ušetria množstvo starostí, stresu a energie a vy tak môžete priletieť do cieľovej destinácie plný síl a nadšenia. Pokiaľ radi lietate, iste oceníte možnosť vychutnať si let naplno – a to najmä preto, lebo ste svoju energiu šetrili vtedy, keď sa naši šoféri starali o váš spoľahlivý transfer na letisko.

Cesta na Schwechat tak môže byť pre vás konečne aj oddychom. Ako? Cassovia Expres sa postará o to, aby ste do Viedne dorazili včas a bezpečne, a to z akéhokoľvek kúta Slovenska. Viedeň prinášame aj ľuďom žijúcim na východe Slovenska, čo zaiste ocenia tí, ktorí pracujú v zahraničí, prípadne plánujú dovolenku.

Cassovia Expres vám okrem čisto nového transportu na letisko Schwechat ponúka aj transfery na ďalšie populárne letiská – letisko Budapešť, Bratislava, Varšava – takisto ako aj na ostatné letiská v krajinách Európskej únie.