BMW 520d

Popis

BMW 520d - Ako sa vraví, na dobré si človek rýchlo zvykne. Ale na to najlepšie okamžite.

Najnovšie BMW rady 5 charakterizuje majestátny dizajn s dlhou kapotou, štíhlou siluetou, veľkou prednou maskou, na ktorú nadväzujú  laserové  svetlomety. Zadnej partii dominujú štylisticky spojené LED svetlá a markantné otvory pre koncovky výfuku.  K tomu elegantný lak, 20-palcové M disky, štipka lešteného hliníka a človek vyťahuje oblek zo šatníka. Aj keď sa bavíme o poriadnom kuse auta,  je atletická, vizuálne ľahká a je to bez pochýb najšportovejšia vlajková loď spomedzi veľkej nemeckej trojky.

To najdôležitejšie je ale vo vnútri. Po tom ako dvere privrú servomotory sa ocitnete v dokonalom luxuse a pohodlí. Dôsledne povyberané materiály, elegantné farby, všetko dokonale zmontované a príjemné na dotyk. Prémiový je vo vnútri ešte aj vzduch! Okrem vône kože sa o dobrú klímu postará ionizátor vzduchu spolu so zabudovanými osviežovačmi so vkusnými vôňami.

Sedadlá ako vpredu tak i vzadu sa dajú nastaviť v mnohých smeroch. Hneď po prvých metroch sediac za volantom človek zabudne na obrie rozmery tejto limuzíny. Človek sa aj v tejto lodi stane rýchlo súčasťou sofistikovaného stroja. Jemne vyvýšený posed s dobrým výhľadom a čo sa týka luxusu, komfortu a všetkého toho čo má pasažierov vzadu rozmaznávať, tak mi napadá jediný výraz "Business class". Masážne sedadlá, ovládanie ambientného podsvietenia, televízia, vyberateľný tablet v stredovej opierke, elektrické roletky, prístup k údajom palubného počítača a mnoho ďalších vecí napomáhajú skrátiť cestovanie na dlhé trate.

Rezervácia transferu

Zarezervujte si transfer aj týmto vozidlom