Mercedes Benz CLS

Popis

Ponoriť sa do zóny pohodlia

Rozmaznáva zmysly: interiér novej CLS sa vďaka množstvu atraktívnych prvkov komfortu stará o výnimočnú atmosféru pohodlia. 3D obklopujúci ozvučovací systém umožňuje absolútny zvukový zážitok, viackrivkové sedadlá s funkciou masáže zase zvýšia pocit pohodlia a uvoľnenia.

Komfort udávajúci smer. Nech už cesta vedie kamkoľvek.

Podvozok, prevodovka a pohon tvoria základ nekompromisného komfortu jazdy v novej CLS. Vzduchové pruženie a trakciu možno s cieľom optimálneho jazdného zážitku dynamicky regulovať podľa terénu a jazdnej situácie.

Spĺňa vysoké nároky aj v otázkach bezpečnosti.

Najmodernejšie bezpečnostné a asistenčné systémy podporujú vodiča v závislosti od situácie a aktívne pomáhajú obmedzovať riziká v cestnej premávke. Monotónna premávka s častým zastavovaním a rozjazdom alebo zmena jazdného pruhu na diaľnici – s inteligentnými asistentmi na podporu vodiča si v novej CLS budete užívať pocit istoty.

Príkladná bezpečnosť vďaka systémom inteligentného jazdenia Mercedes-Benz

Či už v čase dopravnej špičky, počas dlhých nočných jázd alebo na neznámych cestách – vaša CLS vás výrazne odbremení práve v stresujúcich situáciách. Skrýva sa za tým koncepcia, vďaka ktorej je každá jazda vo vozidle Mercedes-Benz bezpečnejšia a výnimočná: Inteligentné jazdenie Mercedes-Benz. Pretože čas, ktorý strávite za volantom, je vaším časom. Časom na uvoľnenie. Časom na načerpanie energie. Aby ste do cieľa dorazili predovšetkým bezpečne a zároveň oddýchnutí.

Rezervácia transferu

Zarezervujte si transfer aj týmto vozidlom