Mikrobus

Popis

Renault Trafic

Individualita je dnes najvzácnejšou komoditou na automobilovom trhu.

Pohodlne odvezie 8 cestujúcich. Príjemne tvarované sedadlá majú každé vlastnú lakťovú opierku, pričom sedadlá vpredu sú vybavené aj výškovým nastavovaním. Renault Trafic má obrovský batožinový priestor predelený horizontálnou poličkou.

Vo výbave auta nechýbajú prvky typické skôr pre segmenty osobných vozidiel. Pasažierom  tak budú okrem iného robiť spoločnosť automatická klimatizácia (s dostatočným výkonom pre veľký interiér tohto auta). Zvedavým pohľadom a prehrievaniu kabíny celkom slušne zabraňujú tmavé bočné a zadné okná.

Opel Vivaro

Nová generácia Vivaro prináša optimalizovanú funkčnosť pre každodenné potreby, reprezentatívny dizajn, inovované motory a excelentnú hospodárnosť.

Nový Opel Vivaro spája funkčnosť úžitkového auta s eleganciou osobných áut Opel. Dizajn je definovaný robustnosťou, eleganciou, vyžaruje sebavedomím.

Spoľahlivosť má nový Opel Vivaro zabudovanú už v samotnej DNA vozidla a jeho robustnosť sa navonok prejavuje v širokej stabilnej konštrukcii. Vyvýšený profil kabíny, zvýšená strecha a veľká presklená plocha zabezpečujú pohodlie na dlhé vzdialenosti a vynikajúci rozhľad.

Ford Custom

Nový Ford Custom  bol navrhnutý s rozumom a hlavne pre všetkých ľudí. Skončila éra „dodávky-krabice“, je to v prvom rade úplne nová generácia dodávky s vlastnosťami osobného vozidla.

Ford Custom  získava väčšiu variabilitu a hlavne ľahkosť! Ľahkosť, s akou sa odklápajú a sklápajú sedadlá. V systéme sklápania a odklápania sedadiel sú integrované piestikové mechanizmy, ktoré majú za úlohu tlmiť prudký pohyb, čím zabezpečujú plynulý pohyb. Variabilita si u nás ihneď získala plných 10 bodov aj vďaka tomu, že po odstránení sedadiel získate rovnú plochu bez akýchkoľvek vyčnievajúcich úchytov pre sedadlá. 

Priestor, to vystihuje nový Ford Custom  trefne a presne. Dokonca pod sedadlami nájdete aj vkusne zapustené výduchy kúrenia na nohy. Vyššie posadené svetlá sa už nenachádzajú v nárazovej zóne, a tak sú chránené pri obyčajnej malej nehode. ​

Rezervácia transferu

Zarezervujte si transfer aj týmto vozidlom