Plánované odchody a príchody Košice – Viedeň letisko

 
Odchod z KošícPríchod do ViedneOdchod z ViednePríchod do Košíc
01:0007:3009:30 16:00
06:0012:3013:30 20:00
09:0015:3017:3000:00

Aktuálne sú dostupné len posledné miesta v júli, viď objednávkový formulár TU.

 

Cena jednosmerného lístka na trase Košice - Viedeň letisko (cez letisko Budapešť) je 69 EUR/osoba, v cene lístka je 1x príručná batožina a 1x podpalubná batožina. 

Objednávka lístkov na trase Košice - Viedeň letisko a späť je možná už aj ONLINE, alebo emailom na faktúru alebo na našej predajni v Košiciach na Mlynskej 27. 

Doba trvania jednej cesty na trase Košice - Viedeň letisko je cca 6,5 hod., vrátane predpokladaných hraničných kontrol a medzizastávky na letisku v Budapešti. Medzizastávka na letisku v Budapešti sa vynecháva v prípade, ak si nikto nezakúpi lístok z/na letisko v Budapešti. 

Nástupné miesto v Košiciach je parkovisko McDonalds (oproti Auparku), nástup z inej adresy v rámci centra Košíc a okolitých sídlisk je možný za príplatok 5 EUR. Pri odchode z Košíc mikrobus čaká na cestujúcich max. 10 minút. Výstup v Košiciach v rámci centra Košíc a okolitých sídlisk je v cene lístka. 

Nástupné miesto na letisku vo Viedni je v príletovej hale (pri McDonalde). Pri odchode z letiska vo Viedni mikrobus čaká na cestujúcich max. 15 minút. 

Zmenu dátumu alebo času prepravy na trase z/na letisko Viedeň je možné nahlásiť len viac ako 24 hodín pred rezervovaným transferom, bez poplatku. V prípade, ak klient v daný deň nestíha rezervovaný transfer,  nie je zaručene možné rezerváciu presunúť na iný spoj, ale je potrebné kontaktovať dispečing či existuje možnosť cestovať nasledujúcim spojom. Cassovia Expres s.r.o. nenesie žiadne následky za zmeškanie rezervovaného mikrobusového spojenia v prípade meškania lietadla. Úhradou cestovného lístka berie klient túto skutočnosť na vedomie. Minimálny odporúčaný čas na prestup pred odletom sú 2 hodiny a po prílete je 1 hodina. V prípade kratšieho času je prestup na vlastnú zodpovednosť cestujúceho.

Storno rezervovaného transferu je možné viac ako 24 hodín pred uskutočnením transferu za príplatok  5€/osoba/smer; menej ako 24 hodín pred transferom je poplatok 100%. Zrušenie viac ako 24 hodín pred transferom bez storno poplatku je možné len bez vrátenia platby a to ponechaním si plnej hodnoty lístka ako KREDIT na nasledujúci nákup. Lehota na vrátenie finančných prostriedkov zo stornovaných objednávok je 30 dní.