Prečo Cassovia Expres?

Vy viete kedy a kde, a my vieme ako.

cass

Jazdíme 6x denne

Denne poskytujeme pravidelné spoje na trase Košice - Budapešť letisko  

viac info ...

Luxusné vozidlá Mercedes

Pravidelne obnovujeme naše vozidlá najnovšími modelmi

fotogaléria

Predajná sieť

Lístky si môžete kupiť na našej predajni, alebo u našich partnerov po celom SR

zoznam predajných miest

Poistenie, bezpečnosť 

Záleží nám na vás, preto je poistenie osôb u nás samozrejmosťou 

viac info ...

Hot Line linka

Naša hot-line linka je pre vás k dispozícii denne od 8:45 do 22:00 

kontakt

Kvalita, pohodlie a výhody pre klientov

Rovnošaty, vyčistené autá, odvoz až domov, vyzdvihnutie doma a iné výhody

viac info ...

Niečo o nás

Spoločnosť Cassovia Expres s.r.o. počas svojej takmer 10 ročnej existencie prepravila viac ako 300 tisíc cestujúcich a prešla viac ako 12 miliónov kilometrov. Zabezpečujeme pravidelnú prepravu aj individuálnu prepravu podľa požiadaviek klienta každý deň v týždni počas celého roka, prežili sme aj pandémiu. Pravidelne dopĺňame vozový park novými vozidlami, aktuálne náš vozový park predstavuje flotila luxusných mikrobusov značky Mercedes-Benz.


Predstavujeme vysokú kvalitu a komfort v poskytovaní prepravných služieb pravidelnou linkou či individuálne podľa Vašich požiadaviek, bezpečne a spoľahlivo osobnými vozidlami, 7-mietnymi mikrobusmi značky Mercedes-Benz či 16-miestnym autobusom. 

Pri všetkých našich poskytovaných službách Vám garantujeme profesionálnu úroveň, nakoľko naším cieľom je vždy Vaša maximálna spokojnosť. 

Celý tím ľudí pracuje na tom, aby sme Vám naplánovali a zabezpečili spoľahlivú i komfortnú prepravu, sme Vám stále k dispozícii na našej kamennej predajni na Mlynskej 27 v Košiciach a odpovedáme promptne na Vaše emaily či telefonáty. Zabezpečili sme Vám aj pohodlný nákup cestovných lístkov online a rovnako tak aj nákup v cestovných kanceláriách po celom Slovensku. 

Jazdíme každý deň, máme presných 6 časov odchodov z Košíc na letisko v Budapešti (Ferenca Liszta) a rovnako tak aj v smere z letiska Budapešť do našich krásnych Košíc. 

Vozidiel

15

Likes

15779