Blog

Cesta z Košíc na letisko do Budapešti už len za 2,5 hodiny

Nov. 1, 2021   Andrea Mrasková   Všeobecne Letisko Košice Transfer
Image

Otvorením nového 57-kilometrového úseku diaľnice medzi mestom Miškolc a obcou Tornyosnémeti na hranici so Slovenskom sa výrazne skrátila cesta z Košíc na letisko v Budapešti v trvaní 2 hodiny 30 minút, aj keď vzdialenosť zostala takmer rovnaká. Pôvodná doba trvania cesty bola približne 3 hodiny 30 minút.

Read more

Prečo cestovať za prácou s Cassovia Expres?

Jan. 25, 2021   Lukáš Fedorko   Letisko Transfer
Image

Pokiaľ pracujete v zahraničí, prípadne ďalej od svojho bydliska, zaiste často využívate dopravné prostriedky. Zo začiatku môžu byť zdĺhavé presuny zdanlivo v poriadku a myslíte si, že vám vôbec nebudú vadiť. Čím viac ich však absolvujete, tým sa zvyšuje vaša frustrácia. Nečudo – tráviť pravidelne niekoľko hodín na cestách môže byť ubíjajúce. V dnešnom článku vám povieme, prečo je lepšie pri vašich cestách do práce využiť prepravné služby Cassovia Expres.

Read more

Ochraňujeme vaše zdravie

Dec. 28, 2020   Lukáš Fedorko   Transfer
Image

Naše nové vozidlá sme hneď zabezpečili s ochrannými prepážkami, ktoré napomáhajú znížiť riziko prenosu korona nákazy. Mercedes-Benz Vito Tourer je naša nová posila v preprave našich zákazníkov. Na trase Košice – Letisko Budapešť a letisko Viedeň Schwechat zvyšujeme komfort a aj bezpečie cestujúcich. V rámci procesu reštrikcií zavedených v súvislosti pandémie COVID-19 je dôležité zabezpečiť zvýšenú ochranu našich zákazníkov. 

Read more