Blog

Prečo cestovať s Cassovia Expres?

Dec. 19, 2023   Andrea Mraskova   Všeobecne Letisko Košice Cestovný lístok Transfer
Image

Naša prepravná spoločnosť Cassovia Expres s.r.o. funguje na trhu už viac ako 10 rokov, poskytujeme služby prepravy osôb na profesionálnej úrovni a máme viac ako 300 tisíc spokojných zákazníkov. Oproti iným veľkým prepravcom sme malá slovenská firma, všetky transfery si zabezpečujeme vo vlastnej réžii, zamestnávame a zaškoľujeme vlastných slovenských vodičov a ku každému klientovi sa snažíme pristupovať individuálne.  

Read more

Autobusová linka už od 29 EUR

Sept. 26, 2023   Andrea Mraskova   Všeobecne Letisko Košice Cestovný lístok Transfer
Image

Stále sa snažíme vyhovieť Vašim požiadavkam na zlepšenie a keďže ste si pýtali nižšiu cenu prepravy na letisko v Budapešti, rozhodli sme sa pre Vás zabezpečiť autobusové linky 16-miestnym autobusom za cenu jednosmerného lístka len 29 EUR.

Read more

Prečo cestovať za prácou s Cassovia Expres?

Jan. 25, 2021   Lukáš Fedorko   Letisko Transfer
Image

Pokiaľ pracujete v zahraničí, prípadne ďalej od svojho bydliska, zaiste často využívate dopravné prostriedky. Zo začiatku môžu byť zdĺhavé presuny zdanlivo v poriadku a myslíte si, že vám vôbec nebudú vadiť. Čím viac ich však absolvujete, tým sa zvyšuje vaša frustrácia. Nečudo – tráviť pravidelne niekoľko hodín na cestách môže byť ubíjajúce. V dnešnom článku vám povieme, prečo je lepšie pri vašich cestách do práce využiť prepravné služby Cassovia Expres.

Read more